Bağdat Caddesi bu ilçededir neresidir?

Bağdat Caddesi bu ilçededir neresidir?

Bağdat Caddesi bu ilçededir neresidir?
03.02.2021
68
A+
A-

Bağdat Caddesi bu ilçededir neresidir?

İstanbul’un Asya yakasında bulunan; lahmacun, zeytin, midye gibi yiyeceklerin satıldığı hareketli balık ve gıda pazarıyla ünlüdür. Dolambaçlı sokaklarındaki rengarenk sokak sanatlarıyla süslü binalarda butikler, popüler kafeler ve Anadolu restoranları bulunur. Moda semti kıyılarından Marmara Denizi ve Sultanahmet manzarası görünür.

KADIKÖY

Kadıköy; canlı ve renkli semt yaşamı, çarşısı, öğrenci nüfusu, kültür ve sanat etkinlikleri, gece hayatı, alışveriş merkezleri, tarihi binaları, deniz kenarı dinlence ve yeme içme yerleri ve vapur iskeleleri ile birlikte İstanbul’un Anadolu yakasında Boğaziçi girişinde bulunan popüler ilçelerinden birisi. Kadıköy, aynı zamanda İstanbul’da deniz ulaşımının önemli bir kavşağı konumundaır.

“’Kadıköy”’ denilince akla ilk gelen yerlerden birisi Moda’dır. Geçmişte pek çok köşkeve yalıya ev sahipliği yapmış olan Moda Sahili şimdilerde sahil şeridini kayalıklara, çay bahçelerine ve apartmanlara bırakmış olsa da hala eski güzelliğini koruyor.

Bağdat Caddesi bu ilçededir

Bağdat Caddesi bu ilçededirBilmece CevaplarıBilmece SorularıBulmaca CevaplarıBulmaca SorularıBulmaca Soruları ve CevaplarıBulmacalar ve CevaplarıKadıköyKadıköy Neresidir,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.